Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

CYLINDERSTOP, 2 st, tenn. P F Wigholm(1839-1867), Arboga och J P Kruth(1789-1807/23) Norrköping.

H 20-21.

Brott, lagningar, bucklor.

Lähtöhinta
800 SEK