36463
BORDSARMATUR SAMT STÄLL/FIGURIN, porslin resp konstmassa. 1900-tal.
Figurin, porslin resp konstmassa. 1900 tal

Lampfot med floralt mönster i blått och grönt, h 31. Ställ i form av figurin, troligen från Afrika. H 23.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK