36473
SKRIVBORD, 1970-80-tal.
Skrivbord, 1970 80 tal
Skrivbord, 1970 80 tal
Skrivbord, 1970 80 tal
Skrivbord, 1970 80 tal

Ekfanér. Rektangulärt med två hurtsar med vardera 3 lådor. Raka ben. L 151, b 70, h 75.

Smärre slitage, repor och rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK