STOP, silver, J & Priest, London, England, 1700-talets andra hälft. Totalvikt ca 337 g.

Floral dekor, och rund fot. Höjd ca 12.

Slitage. Troligen senare dekor. Ingraverad dedikation.

Lähtöhinta
2 000 SEK