Lasi Lasit & lasiastiat
36481
GLASSERVIS, 30 delar, empirestil, 1900-talets första hälft.
Glasservis, 30 delar, empirestil, 1900 talets första hälft

Slipad dekor av strödda stjärnor, kvadratisk fot. 11 vinglas, 11 starkvinsglas, 9 sherryglas. H 8-13.

Bruksslitage och nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK