36483
BORD, 1930-40-tal.
Bord, 1930 40 tal
Bord, 1930 40 tal
Bord, 1930 40 tal

Flammig björk. Rund delbar skiva, balusterformat ben på fyrpassformad fotplatta med fyra lejontassar. Diam 95, h 68.

Slitage, fläckar och repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK