Online-teemahuutokaupat
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
Flowering Folk Art E1281
Huutokauppa:

BORD, 1930-40-tal.

BORD, 1930-40-tal.

Flammig björk. Rund delbar skiva, balusterformat ben på fyrpassformad fotplatta med fyra lejontassar. Diam 95, h 68.

Slitage, fläckar och repor.

Lähtöhinta
500 SEK