URNOR, ett par, porslin, empirestil, märkta "Krage Stoccolmia". Proveniens: Git Gay.

Svanhänklar. En vinröd och en blå, delvis förgyllda med blomdekor. H 30.

Obet slitage, en lockknopp avbruten.

Lähtöhinta
800 SEK