Kalusteet Peilit
36529
SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets mitt.
Spegel, nyrokoko, 1800 talets mitt

Bronserad och förgylld, rik dekor av blomster. Delat glas. H 115.

Sprickor i ram samt lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK