TEDOSOR, 2 st, porslin, Kina, Qing-dynastin, trol 1700-tal.

Blomstermotiv. Lock av trä. Total höjd 10 resp 14 cm.

Slitage, den mindre med dekorskada.

Lähtöhinta
4 000 SEK