PARTI SILVER/DIVERSE, 11 delar, Europa, 1900-tal. Total silvervikt ca 234 gram.

Pipa, cigarettetui, sax, sockertång, kniv i pärlemor, kaktång, skrapa, sked, salt o peppar ströare. Längd: 5-16 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK