SKÅL PÅ FOT, silver, David Andersen, svenska importstplr. Proveniens: Git Gay.

Rund på genombruten fot med rosendekor. Diam 29.

Obet slitage, foten med gravyr.

Lähtöhinta
2 500 SEK