PARTI STAR WARS, 34 delar, Kenner, 1970/80-tal.

Kompletta figurer: Luke X-wing med vapen, Lando skiff med vapen, Star Destroyer Commander med vapen, Chewbacca med vapen, At-st driver med vapen. Lösa figurer utan vapen: Darth Vader, Leia Boussh, Chief Chirpa, R2-D2 sensorscope, 4-lom, At-at driver, Luke Jedi, Jawa, C3P0(saknar ett ben), 2 Snowtroopers, Biker Scout, EV9D9, Rebel Soldier, Han Solo Hoth, Tie pilot, Weequay, Luke Hoth, At-St driver. Skepp: At-st, X-wing fighter med battle damage, Speeder bike, Ewok catapult, CAP-2, Ewok combat glider, MLC-3, Radar Laser cannon.

X-wing saknar 2 kanoner. Dekaler saknas. Combat glider saknar "stenar". Speeder bike saknar flaps. Smärre skador och bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK