MATSALSGRUPP, 12 delar, troligen Erik Höglund, Kosta.

Björk och ek. Vitrinskåp, bord och 10 stolar. Skåp längd 120, djup 43 och höjd 158 cm. Bord med en iläggsskiva à 60. Längd 151(total längd 211 cm), bredd 100, längd 74 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
10 000 SEK