SERVISDELAR, ca 15 delar Rörstrand, 1800-tal. Fat medföljer.

8 kaffekoppar med fat, 4 moccakoppar med fat, kanna- och gräddkanna, sockerskål.

Sliten och missfärgad dekor, nagg.

Lähtöhinta
600 SEK