36571
SERVISDELAR, ca 15 delar Rörstrand, 1800-tal. Fat medföljer.
Servisdelar, ca 15 delar rörstrand, 1800 tal. fat medföljer

8 kaffekoppar med fat, 4 moccakoppar med fat, kanna- och gräddkanna, sockerskål.

Sliten och missfärgad dekor, nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK