KISS, dockor, 4 st + egenhändig autograf av Gene Simmons, 1990-talets mitt.

Gene Simmons, Peter Criss, Ace Frehley samt Paul Stanley. Autograf av Gene Simmons på samlarkort.

Originalkartonger. Mindre slitage på kartongerna.

Lähtöhinta
1 500 SEK