DATASPEL, 3 st, CASIO, bland annat Battle Field" CG-440. 1980-tal.

"Battle Field" CG-440, "Submarine Battle" CG-330 och Karate Fight" CG-610.
Originalkartonger.

Slitage på kartongerna. Ej funktionstestad. Ej genomgånget.

Lähtöhinta
1 500 SEK