36597
PARTI DIVERSE, 7 delar, porslin och glas. Bla Lisa Larson och Bing & Gröndahl. 1900-tal.
Parti diverse, 7 delar, porslin och glas. bla lisa larson och bing & gröndahl. 1900 tal

2 dosor, 4 figuriner, kruka av Stig Lindberg.

Nagg på glasskål, nagg på figurin med kärra.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK