Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 12 delar, mest svenska importstämplar, 1900-tal.

Skrin med lock, 6 kaffeskedar, servettring samt diverse bestick.

Bucklor, smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK