MEKANISKA LEKSAKER, 4 st, Schuco, Tyskland, omkring 1900-talets mitt.

Akrobater samt fiolspelande apa. Höjd 11 cm. I originalförpackningar.

Obetydligt slitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK