Lasi Muut
36603
SKÅLAR, 2 st, glas, bla Orrefors, 1900-tal.
SkÅlar, 2 st, glas, bla orrefors, 1900 tal

Båtformad rutslipad skål på rombformad fot resp skål med fasettslipad dekor. h 10-19.

Smärre slitage repor. Smärre nagg på båtformade skålen.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK