36609
STOLAR, ett par, senempire, 1800-talets mitt.
Stolar, ett par, senempire, 1800 talets mitt

Svängda ben. Stoppad sits. Samt en stol med annan sits medföljer.

Smärre slitage. Enstaka repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK