SAMEKNIVAR, 2 st, renhorn och björk samt renhorn, möjligen Magnus Fankki samt möjligen Per-Ola Jönestål, monogramsign.

Stiliserad dekor. Längd 23 resp 23 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK