SERVERINGSVAGN, Bremshey & co, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Kromad metallställning på fyra hjul uppbärandes två laminerade brickor. Märkt Bremshey & Co Tyskland. Ihopfällbart. Längd 63, bredd 41, höjd 77 cm.

Bruksslitage, två stag saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK