PARTI BESTICK, 17 delar, silver, "Engelsk snäck", mest Zethelius i Stockholm. Mest 1840-50-tal. Tot ca 1100 gram.

5 matskedar av Zethelius, 4 dessertskedar av Zethelius, 6 matgafflar, strösked av Zethelius, såsslev. L 19,5-22.

Slitage, namnstämplar.

Lähtöhinta
3 000 SEK