BORDSLAMPA, Mjölby Intarsia, 1930/40-tal.

Intarsiadekor i olika träslag. Motiv med kvinna och fåglar. Höjd ca 30 cm.

Sedvanligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK