Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI LEKSAKER, 4 st, bl a Steiff, 1900-talets första hälft.

2 nallar varav den ena med Steiffmärke i örat. Häst i trä, samt docka med armar och ben i biskvi. Höjd 8-35 cm.

Slitage, fläckar, skav, skador, renoverad docka.

Lähtöhinta
1 500 SEK