POTTSKÅP, 1 par, 1900-tal.

POTTSKÅP, 1 par, 1900-tal.

Målad. Utdragbar skrivskiva. Låda. Skiva av marmor. Längd 43. Bredd 34. Höjd 80 cm.

Bruksslitage. Renoverade. Senare beslag av mässing. Marmorskivor med mindre slagmärken.

Lähtöhinta
3 000 SEK