BARSKÅP, NK, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä. Rak form. Två luckor med bakomliggande inredning. Två blindlådor i fronten. Beslag i mässing. Bredd 80, djup 45, höjd 60 cm.

Slitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK