BORD, orientalisk stil, 1900-talets första hälft.

Svartmålat. Inläggningar med dekor av fåglar och grenverk. Skiva av glas. Diameter 80. Höjd 66 cm.

Repor. Slagmärken. Sprickor. Dekor med skada.

Lähtöhinta
1 500 SEK