GALLERIMATTA, rölakan, signerad IS (Ingegerd Silow). Ca 253x84.

Geometriskt mönstrad i melerade grå och bruna nyanser. Gula, blå och orange detaljer.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK