BRÖDSTÄLL, silver, James Dixon & Sons, Sheffield, England 1903. Vikt ca 240 g.

För sex brödskivor. Sju svängda bågar varav en med handtag i svängd form. Genombruten botten med rak form. Höjd ca 15 cm.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK