SKEDAR, 3 st, silver, svenska stämplar 1800-tal. Vikt ca 167 g.

2 st franska liljan, AW Ahnström, Växjö 1872 och 1892. Sked med graverat blad, märkt AA, 1863. Längd 20 - 21,5 cm.

Monogram. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK