SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets senare hälft.

Mahogny. Grön skrivbordsyta. 3 lådor i sargen. L 133, b 81, h 80. Nyckel finns.

Slitage i skrivyta, rispor och repor.

Lähtöhinta
1 800 SEK