TEVAGN, Finland, 1900-talets mitt.

Svart- och rödlackerat trä. Förkromad benställning. Hjulförsedd. Längd 76, bredd 45 och höjd 64.

Slitage. Kantslitage. Färgslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK