36987
CHIFFONJE, 1800-tal.
Chiffonje, 1800-tal.
Chiffonje, 1800-tal.
Chiffonje, 1800-tal.

Mahogny, fyra lådor, avfasade hörn, dekorerade med akantusblad. Skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. L 109, b 54, h 135. Nyckel saknas.

Smärre slitage, rispor, repor mm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK