SKRIVBORD, Bevan Funnell, LTD, New Haven, England, 1900-talets andra hälft.

Idegran. Skivan med skinninläggning. Mässingslister. Längd 150 cm, bredd 77 cm, höjd 75 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador.

Lähtöhinta
3 000 SEK