TAKLAMPA, metall, 1900-talets mitt.

Lackerad metall i vitt och gult. Svängbar arm med tyngd. Höjd ca 90, längd på arm ca 175.

Ej funktionstestad. Troligen senare lackering. Slitage, smärre bucklor och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK