Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

FÄLLBORD, Anders Rosendahl, Arboga, 1762-1836.

Rektangulär skiva med alrotsfaner och svagt rundade hörn. Märkt. Skivans mått ca 54 x 39, och bordets höjd ca 74.

Slitage, sprickor och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK