BÅLSKÅL, silver, C.G Hallberg, Stockholm, 1903, vikt ca 1301g.

Rund fot. Dekorerad med fästonger och rosetter. Höjd 17,5, diameter 28.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK