GARDINLÄNGDER, 4 st samt GARDINKAPPA, "Niili", Marjatta Metsovara, Tampella, Finland, 1970-tal.

4 våder ca längd 180, bredd 120 cm. Gardinkappa höjd ca 50, längd 250 cm. Grönt veckband.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK