BLOCKHÅLLARE, silver och marmor, Lissabon, Portugal, 1900-tal.

Rektangulär form. Dekor av blommor. Längd 17,5, bredd 13cm.

Slitage. Repor. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK