Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:

SKRIVBORD, nyrenässans, enligt uppgift Hälsingland, sent 1800-tal.

Stomme i furu, Ådringsmålad. 5 lådor. ¤ svarvade ben. Längd 127, bredd 67, höjd 77cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Repor/märken. Enstaka sprickro. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK