37071
DOSA SAMT ETUI, silver, bla Sverige sent 1800-tal.
Dosa samt etui, silver, bla sverige sent 1800 tal

Avlång dosa med graverat monogram krönt av adlig krona. Etui med dekor av ljusblå guillocherad emalj. L 8-10.

Slitage, smärre skador och bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK