37073
LJUSSTAKAR, ett par, silver, otydliga stämplar, möjligen Newcastle 1800-tal.
Ljusstakar, ett par, silver, otydliga stämplar, möjligen newcastle 1800 tal

Kolonnformade skaft med delvis fyllda kannelyrer. Rektangulär fot. Pärlstavsdekor. H 12,8.

Bucklor och bristningar. Något sneda.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK