PARTI TÅGTILLBEHÖR. Bland annat Märklin H0, 1900-talets andra hälft.

Vändskiva "7186", samt två järnvägsbroar, Märklin H0
Järnvägsbro, strålkastare 2 st samt gångbro, Pocker Torino Italy.
Tunnel.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK