Muut
370792

SKULPTURER, 2 st, glas, Erika Höglund, Målerås. 1900/2000-tal.

Klart glas med dekor av vitt och blått. Signerade E. Höglund Målerås 25000 resp 25005. Höjd inkl belysning 28,5 cm. Belysning medföljer.

Smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK