LUKTDOSA, silver, Georg Niclas Hallberg, Visby 1833. Vikt ca 16 g.

Filigranarbete. Med 2 röda stenar. Höjd 4,5 cm.

Smärre slitage. Bottenkant med bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK