MATBORD, Troeds, Nils Jonsson, 1960-tal.

Teak. Två iläggsskivor. Brännmärkt. Länd ca 133, bredd ca 84, höjd ca 72.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK