37113
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal.
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900 tal

Skuren dekor. Svängda ben och karmar. Stoppad sits och rygg med polykrom klädsel. Med sittkuddar.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK