DOCKHUVUDEN, 4 st. Sk "China Heads" och "Parian Head", Tyskland, 1800-talets andra hälft.

Porslin. Målade anletsdrag. Höjd 3-18 cm. Docktema.

Slitage, smärre skador. Lagning.

Lähtöhinta
2 000 SEK